Współpraca partnerska

Biznesmeni podający sobie rękę.

Masz pomysł na projekt do realizacji w partnerstwie z Miastem Warszawą? Zachęcamy do wypełnienia wniosku o współpracę (poniżej).

W ramach wspierania ekosystemu przedsiębiorczości w stolicy, angażujemy się w przedsięwzięcia i wydarzenia o charakterze gospodarczym inicjowane przez podmioty zewnętrzne: instytucje publiczne, fundacje, przedsiębiorców, etc. Wspólnie z naszymi partnerami realizowaliśmy dotychczas wielokrotne edycje wydarzeń, takich jak: festiwal gier Pixel Heaven, konferencję dla start-upów Wolves Summit, Kongres Innowacyjnej Gospodarki i Innoshare, targi mody Mustache, Hush, konkursy E(x)plory, Aulery i wiele innych.

Żeby dołączyć do grona partnerów Miasta należy opisać o jaki projekt chodzi, kiedy będzie realizowany oraz w jaki sposób będzie się on wpisywał w strategiczne działania m.st. Warszawy. Współorganizujemy między innymi takie działania jak targi, seminaria, spotkania, czy konferencje dla start-upów ze wszystkich branż, skupiające przedstawicieli korporacji i MŚP, funduszy inwestycyjnych i instytucji otoczenia biznesu, naukowców, ekspertów biznesowych i entuzjastów innowacji.

NABÓR PARTNERÓW

Organizatorów poszczególnych przedsięwzięć i inicjatyw na rzecz rozwoju przedsiębiorczości zachęcamy do składania wniosków z propozycją współpracy w powyższym zakresie, zgodnie z obowiązującym regulaminem.

Żeby wziąć udział w naszym konkursie na partnerów należy:

Dokumenty można składać osobiście w siedzibie biura: Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4,  lub w formie skanu na adres biura: Sekretariat.BRG@um.warszawa.pl