Szkolenia i warsztaty

Centrum Przedsiębiorczości Smolna jest realizatorem szerokiego programu szkoleniowego o różnorodnym charakterze – zarówno dla przedsiębiorców i osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą, jak również dla młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bezpłatną ofertą.

Grafika promocyjna; dwójka biznesmenów siedzi przy stole, na którym stoi laptop i tablet i prowadzą dyskusję
 

Projekt #ACADEMY_SMOLNA

DLA KOGO:  Dla osób planujących założenie działalności oraz początkujących przedsiębiorców.

Program #Academy_Smolna oferuje wsparcie merytoryczne dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. W ramach projektu wszsyscy przedsiębiorcy, oraz osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą w obrębie Warszawy mogą skorzystać z bezpłatnego doradztwa biznesowego, finansowo-księgowego i prawnego. Spotkania z doradcami odbywają się online w okresie marzec-grudzień każdego roku.

Kliknij i zapisz sie na doradztwo

 

Wiele kobiet siedzących w kółku i rozmawiających ze sobą.
 

Projekt #NET_SMOLNA

DLA KOGO: dla przedsiębiorców i osób planujących rozpocząć swoją firmę

#Net_Smolna składają to spotkania sieciujące dla wszystkich osób, poszukujących inspiracji, wiedzy oraz nowych kontaktów w rozwoju biznesu. Spotkania składają się z części warsztatowej – moderowanej przez eksperta z konkretnego obszaru związanego z prowadzeniem swojej firmy oraz z części sieciującej, gdzie przy dobrej kawie można porozmawiać z innymi uczestnikami i wymienić się wizytówkami. W pandemii projekt prowadzony online.

O rozpoczęciu projektu poinformujemy Państwa na stronie głównej.

 

Przy białym stole w sali konferencyjnej siedzi grupka uśmiechniętych ludzi. Dwie z nich stoją i opowiadają o czymś innym wskazując na broszury leżące na stole i na flipchart stojący nieopodal.
 

Projekt #OPEN_SMOLNA

DLA KOGO: dla początkujących przedsiębiorców z sektora MŚP
 

Dedykowane MŚP szkolenia (przeciętnie 4 miesięcznie) realizowane są we współpracy m.in. ZUS, UP, KiG, PARP, MIiR, MJWPU. Dowiecie się na nich, m.in.: jak rozpocząć działalność gospodarczą, jak rozliczać się z ZUSem, jak i skąd pozyskać pieniądze z UE na założenie i rozwój firmy, jak rekrutować i zatrudniać osoby bezrobotne, jak refundować wyposażenie i doposażenie stanowisk pracy, oraz wiele innych kwestii.

Najbliższe szkolenia zamieszczane będą w kalendarzu wydarzeń.

 

Ludzie siedzący na wykładzie w dużym pomieszczeniu. Widok z góry
 

Projekt CREATIVE MIKSER

DLA KOGO: dla wszystkich zainteresowanych tematyką kreatywności i przedsiębiorczości

Miasto Stołeczne Warszawa i British Council organizują cykliczne spotkania branży kreatywnej pn. Creative Mikser. To spotkania o charakterze otwartym ( bezpłatne) i każda edycja wydarzenia jest dedykowana innemu tematowi ( np. food-tech design, zrównoważona moda czy rozwój branży muzycznej i wiele innych). Celem Creative Miksera jest promocja Warszawy jako miasta sprzyjającego rozwojowi sektora kreatywnego i tworzącego ekosystem twórczej współpracy. Na spotkania zapraszani są przedstawiciele z konkretnego tematu – zarówno z Polski, jak i z Wielkiej Brytanii. Po części prezentacyjno-panelowej następuje część sieciująca ze wszystkimi uczestnikami spotkania

Zapisy na kolejny Creative Mikser już wkrótce

 
Grafika promocyjna programu akceleracyjnego Warsaw Booster
 

Program WARSAW Booster

DLA KOGO: początkujące firmy do 3 roku życia i startupy

Program akceleracyjny to inicjatywa, w której przedsiębiorcy i startupy uzyskują wsparcie mentorów w konkretnej branży, pozyskują nowe kontakty oraz zdobywają fundusze inwestycyjne na dalszy rozwój firmy. Podczas akceleracji, uczestnicy uzyskują: wsparcie mentorskie/eksperckie, bezcenne kontakty, możliwość otrzymania inwestycji oraz nagrody finansowej dla najlepszego startupu w danej edycji.

Rekrutacja trwa! Zapisz się do Warsaw Booster TUTAJ!