null

Zwinna organizacja – jak rozwinąć małą firmę i nie popełnić przy tym kosztownych błędów?

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promocyjna szkolenia "Zwinna organizacja - jak rozwinąć małą firmę i nie popełnić przy tym kosztownych błędów" w ramach szerszej inicjatywy pn. "Szkoła Kreatywności" realizowanej w Centrum Kreatywności Targowa

Centrum Kreatywności Targowa zaprasza na bezpłatne szkolenie!

Kiedy i gdzie?

24 listopada, 10:00-14:00, online

Co?

Celem zajęć będzie nauka zarządzania strategicznego i rozwoju dojrzałości procesowej firmy. Uczestnicy otrzymają wiedzę na temat nowoczesnych, praktycznych narzędzi zarządzania strategicznego oraz otrzymają pełną perspektywę rozwoju dojrzałości rmy od strony jej zdolności do pozyskiwania i utrzymywania klientów. Na zajęciach omówimy też klasyczne pułapki rozwoju, które są realnym niebezpieczeństwem dla utrzymania firmy, wraz z proponowanymi rozwiązaniami.

Agenda szkolenia:

1. Dojrzałość procesowa firmy - co odpowiada za zwinność organizacji?

  • Model CMMI
  • Łańcuch wartości Portera
  • Integracja łańcucha a uzyskiwanie zwinności i adaptacyjności organizacyjnej małej firmy
  • Zmiana i doskonalenie propozycji wartości rmy w odniesieniu do dojrzałości organizacji

2. Kultura organizacyjna małej firmy

  • Paradygmaty Leloux
  • Różnice między pozorną elastycznością niedojrzałej firmy a zorganizowaną zwinnością dojrzałej organizacji
  • Kultura organizacji jako czynnik blokujący rozwój dojrzałości firmy
  • Zasady świadomego projektowania i rozwijania kultury firmy

Prowadzący:

Marcin Łaciak - Zakład Psychologii Pracy i Organizacji w Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM w Poznaniu Absolwent Executive MBA Poznań-Atlanta na na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Członek Zarządu dużych organizacji, specjalista ds. zarządzania strategicznego, rozwoju sprzedaży i transformacji organizacyjnych. Ekspert i praktyk w zakresie optymalizacji procesowych, nansowych oraz łańcucha dostaw. Wykładowca Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji w Wydziale Psychologii i Kognitywistyki im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczony coach, trener i konsultant prowadzący projekty doradcze dla rm na rynku krajowym i międzynarodowym.

 

Szkolenie odbywa się w ramach inicjatywy pn. "Szkoła Kreatywności", czyli darmowego cyklu szkoleniowego obejmującego aż 30h warsztatów, wykładów i szkoleń. Informacje o Szkole Kreatywności oraz zapisy