null

ZjednoczONE - spotkanie promocyjne

Drukuj otwiera się w nowej karcie
06.12.2023 18:30 - 06.12.2023 20:00
Młode kobiety stojące przodem do zachodzącego słońca podnoszące do góry ręce w geście ekscytacji

Bielański Integrator Przedsiębiorczych oraz Dharma Żoliborz – Miejsce Mocy Kobiet połączyły siły i razem zapraszają na spotkanie networkingowe dla przedsiębiorczych kobiet, promujące Program Rozwoju Kobiecych Biznesów - ZjednoczONE, który rusza już w styczniu!

Kiedy?

6 grudnia 2023, godz. 18:30-20:00

Gdzie?

Bielański Integrator Przedsiebiorcych

Al. Zjednoczenia 25

 

O programie, który rusza w styczniu 2024:


ZjednoczONE to wyjątkowy cykl 12 spotkań (jedno w miesiącu) dedykowanych kobietom, poświęconych tematyce rozwoju firmy, wzmacnianiu marki osobistej, kształtowaniu produktu oraz marketingowi i nowoczesnej sprzedaży. Swoją wiedzą dzielić się będą znane przedsiębiorczynie, ekspertki i inspirujące kobiety świata biznesu.

Warto przyjść i dowiedzieć się jak zaaplikować by wziąć udział w programie, który startuje w styczniu 2024.

Będzie to też doskonała okazja do networkingu, inspiracji i spędzenia jakościowego czasu w gronie przedsiębiorczych kobiet.

Zapisz się!

Plan wydarzenia:

Sieciowanie - to co kochamy!
Nasz kobiecy event otworzymy networkingiem i niezobowiązującymi rozmowami. To świetna okazja do zaprezentowania siebie, poznania innych kobiet i pozyskania jakościowych kontaktów.

Prezentacja programu ZjednoczONE i zasad aplikacji (podczas wydarzenia do dyspozycji uczestniczek będzie Info Point, w którym można będzie zasięgnąć wiedzy na temat projektu i aplikacji)

Inspirujący wywiad z naszą Gościnią Specjalną Aleksandrą Łabędź - przedsiębiorczynią, sportowcem, trenerką, właścicielką marki odzieżowej oraz przestrzeni treningowej, ekspertką i influencerką tematyki zdrowego życia.
Ola jest instruktorką BODYART na poziomie Elite, prezenterką i szkoleniowcem. W 2016 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Świata Kettlebell Lifting kat. Elite. Jej dewizą, którą kieruje się w pracy i przekazie jest TRAIN HARD, WORK HARD. RECOVER HARDER.
Życiowo - Kobieta z ogromnymi celami i marzeniami.


Szczegóły:
Wydarzenie jest bezpłatne, ilość miejsc znacząco limitowana.

Zapisz się!