null

Zarządzanie czasem i organizacja czasu pracy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
07.12.2023 16:00 - 07.12.2023 20:00
Granatowa grafika promująca cykl szkoleń dla osób przedsiębiorczych z dzielnicy Bemowo

Jesteś przedsiębiorcą? A może właśnie planujesz rozpocząć działalność gospodarczą? Zapraszamy na cykl bezpłatnych szkoleń, które pomogą ci w prowadzeniu własnego biznesu.

Kiedy?

7 grudnia 2023, godz. 16:00-20:00

Co?

Klub Bemowskiego Przedsiębiorcy zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców i osób, które planują rozpocząć działalność gospodarczą. 

Szkolenie

Na szkoleniu poruszone zostaną przede wszystkim kwestię:
- dlaczego warto organizować swój czas pracy
- dlaczego warto wyznaczać sobie cele
- jak prawidłowo wyznaczać cele
- omówienie 4 najpopularniejsze metody zarządzania czasem
 
Prowadząca: Weronika Zientara
 
Doświadczenie zawodowe zdobywała jako handlowiec na rynku usług logistycznych z którym była związana przez 10 lat swojej kariery zawodowej. Od  2017 roku  pracuje w branży HR – benefity, rekrutacja i doradztwo personalne. Jako Branch Manager, w jednej z wiodących na rynku agencji pracy tymczasowej, zarządza zespołem rekrutacyjnym oraz administracji personalnej w strukturze rozproszonej, nadzoruje rekrutacje na stanowiska blue collar oraz white collar, samodzielnie prowadzi procesy rekrutacyjne, zajmuję się także doradztwem personalnym – analizuje CV, pomaga stworzyć poprawny dokument, prowadzi konsultacje zawodowe. Współpracując z klientami skupia się głównie na zagadnieniach związanych z potrzebami na zasoby personalne oraz employer brandingiem.
Od 2021roku jest wykładowcą w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Wykłada przedmioty związane ze sprzedażą „Zarządzanie relacjami z klientem” a także przedmioty ściśle związane z HR i rynkiem pracy jak „Budowanie wizerunku zewnętrznego i wewnętrznego pracodawcy” oraz „Aktywne metody poszukiwania pracy”. W 2023 była jedną z prelegentek na konferencji organizowanej przez Sektorową radę ds. kompetencji na temat Przyszłość kwalifikacji w sektorze nowoczesnych usług biznesowych.
 

Gdzie?

Spotkania będą odbywać się w MAL Spotykalnia – Bibliotece Sąsiedzkiej przy ul. Powstańców Śląskich 126. 

Zapisy

Zapisy pod nr tel. 22 443 75 61.

Granatowa grafika promująca cykl szkoleń dla osób przedsiębiorczych z dzielnicy Bemowo