null

Warsztat "Transformacja zespołów i budowanie kultury innowacji w MŚP"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
07.07.2022 10:00 - 07.07.2022 13:00
Grafika promocyjna warsztatu pn. "Transformacja zespołów i budowanie kultury innowacji w MŚP"; Grafika w kolorze niebieskim z dużymi, pomarańczowymi kołami wypełnionymi tekstem promocyjnym i informacyjnym; Na grafice znajdują się twarze: prowadzącej warsztat kobiety - Doroty Rymaszewskiej, oraz organizatora warsztatu - Adriana Migonia; Pozostały tekst: 7.07.2022, godz. 10:00-13:00, HubHub, Al. Jerozolimskie 93.

Youth Business Poland wraz z Województwem Mazowieckim mają przyjemność zaprosić na pierwsze spotkanie w ramach cyklu Biznes Transformator 4.0. Program jest adresowany do warszawskich przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć swoje kompetencje i wiedzę w zakresie koncepcji Przemysł 4.0. i tworzenia innowacji w organizacjach oraz są zainteresowani poznaniem i wymianą doświadczeń z lokalną społecznością przedsiębiorców.

Kiedy?

Czwartek, 7 lipca, godz.: 10:00 - 13:00

Gdzie?

HubHub Nowogrodzka Square II piętro, al. Jerozolimskie 93

Co?

Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie:

  • Będziesz miał/-a okazję dowiedzieć się jak wygląda proces budowania i transformacji zespołów "od kuchni", jak wygląda on w dużych firmach i mniejszych przedsiębiorstwach lub startupach
  • Poznasz konkretne metody i narzędzia służące identyfikacji zasobów i poszukiwania do zespołu osób, o konkretnych kompetencjach
  • Dowiesz się jak zarządzać swoim zespołem stacjonarnie i zdalnie, korzystając z narzędzi digitalowych
  • Poznasz innych przedsiębiorców, którzy wdrażają innowacje w swoich firmach lub są zainteresowani procesem transformacji, będziesz mógł/-ogła wymienić się z nimi wiedzą, doświadczeniem i kontaktami

Agenda

1.       Przywitanie i zainaugurowanie spotkania przez CEO Fundacji, Adriana Migonia

2.       Prelekcja eksperta: Dorota Rymaszewska, CEO HiPets 

Korzyści płynące z transformacji cyfrowej zarządzania pracownikami i tworzenia kultury innowacji w firmach

3.       Networking z poczęstunkiem   

4.       Warsztat z Dorotą Rymaszewską

  • Najlepsze praktyki budowania efektywnych zespołów 
  • Identyfikacja kluczowych zasobów oraz talentów    
  • Cyfrowa transformacja zespołów i całych przedsiębiorstw (praca zdalna, narzędzia digitalowe do zarządzania zespołem)

5.       Podsumowanie i wymiana doświadczeń między uczestnikami    

Prowadzący

Pierwszy warsztat poprowadzi Dorota Rymaszewska, pomysłodawczyni HiPets, ma za sobą pracę w korporacjach i zarządzanie start-upami, w tym Booksy w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i transformacji zespołów, obecnie rozwija własny startup HiPets.

Swoją wiedzą z zakresu innowacji i doświadczeniem podzieli się również CEO Youth Business Poland Adrian Migoń - mentor i doradca startupów oraz ekspert z zakresu przedsiębiorczości, który będzie moderował cały warsztat.

Rejestracja

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się na nie zarejestrować i poczekać na potwierdzenie uczestnictwa przez Organizatora. Ilość miejsc ograniczona.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.