null

Twój Asystent - Robot: No-Code i AI na Rzecz Efektywności Czasu - warsztat

Drukuj otwiera się w nowej karcie
30.08.2023 10:00 - 30.08.2023 13:00
Plakat promujący spotkanie sieciujące dla przedsiębiorców w dzielnicy Wawer, męzczyzna w zamyślonej pozie

Chcesz wpłynąć na efektywność swojej pracy i zaoszczędzić swój czas? Odkryj potencjał narzędzi No-Code oraz sztucznej inteligencji (AI) w automatyzacji zadań i zwiększeniu efektywności czasu pracy.

Kiedy?

30 sierpnia 2023, godz. 10:00-13:00

Gdzie?

Strefa Przedsiębiorczości Urzędu Dzielnicy Wawer , ul. Żegańska 1A, sala 49

Co?

Podczas warsztatu będziemy wspólnie eksplorować możliwości, które oferuje nowoczesna technologia. Zostaniecie zaopatrzeni w podstawową wiedzę i narzędzia, które pozwolą skutecznie podjąć działania mające na celu usprawnienie procesów i zaoszczędzenie czasu.

Wprowadzeniu do narzędzi No-Code i AI:

Wytłumaczymy, czym są te narzędzia i jak działają, dzięki czemu zrozumiesz, jak można z ich pomocą zautomatyzować wiele procesów biznesowych i codziennych zadań. Wyjaśnimy korzyści wynikające z ich wykorzystania, takie jak oszczędność czasu, zminimalizowanie błędów i usprawnienie pracy.

Potencjalnym wdrożeniu:

Podczas warsztatu pokażemy przykłady potencjalnych wdrożeń narzędzi No-Code i AI w różnych obszarach, takich jak zarządzanie danymi, obsługa klienta, marketing, analiza danych, a także przydatność w życiu codziennym. Przedstawimy różnorodne przykłady zastosowań, aby zainspirować Cię do myślenia kreatywnego i odkrycia możliwości w swoich działaniach.

Narzędziach i źródłach wiedzy:

Nie tylko pokażemy Ci narzędzia, ale również dostarczymy Ci zestawienie różnorodnych dostępnych platform No-Code i AI. Podzielimy się wskazówkami, jak znaleźć odpowiednie źródła wiedzy i materiałów szkoleniowych, które pozwolą na samodzielną naukę i doskonalenie umiejętności w tym obszarze

Przygotowaniu do automatyzacji i dobrych praktyki z AI:

Warsztat skupi się na praktycznych aspektach automatyzacji zadań i wykorzystania AI. Przeanalizujemy dobre praktyki w implementacji tych technologii, abyś miał świadomość najważniejszych kroków i zagrożeń. Przygotujemy Cię do samodzielnego działania oraz skutecznego współpracowania z ekspertami, aby móc świadomie i konkretnie przedstawić swoje potrzeby i cele związane z automatyzacją i AI.

Prelegent:

Michał Domański - Konsultant i coach sprzedażowy dla startupów oraz MŚP B2B. Z naciskiem na optymalizację procesów, ekspansję do USA oraz sprzedaż relacyjną. Profesjonalny łącznik biznesowy, wyszukujący synergii między spółkami i facylitujący wspólne projekty.

Wydarzenie jest bezpłatne

Kliknij i zarejestruj się!