null

Thursday Gathering: Power of Community

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.08.2022 17:00 - 25.08.2022 20:00
Grafika promocyjna projektu pn."Thursday Gathering"; Grafika przełamana trójkątnym kształtem na pół: jedna połowa jest biała z czarnymi napisami, druga to zdjęcie przedstawiające ludzi sieciujących się w przestrzeni CIC Kampus Innowacji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie sieciujące w ramach projektu "Thursday Gathering" do przestrzeni Kampusu Innowacji!

Co?

„Thursday Gathering” to projekt prowadzony przez fundację Venture Cafe. W każdy czwartek w przestrzeni otwartej Kampusu Innowacji przy ul. Chmielnej 73 w godzinach popołudniowych odbywa się innowacyjne, kreatywne i pełne ducha przedsiębiorczości wydarzenie sieciujące. Jego głównym celem jest kojarzenie przedsiębiorców, twórców, inwestorów, innowatorów, studentów, oraz innych osób zainteresowanych przedsiębiorczością oraz włączanie ich we współtworzenie lokalnego i globalnego ekosystemu przedsiębiorczego w Warszawie i na świecie.

Dla kogo:

Dla osób zainteresowanych założeniem firmy, przedsiębiorców, innowatorów, start-upów, inwestorów

Terminy:

Każdy czwartek w godzinach 17:00 – 20:00

Najbliższe wydarzenie

25.08: „Power of Community” - dotyczyć będzie roli ekosystemu startupowego w budowaniu biznesów i rozwoju osobistego. Wydarzenie jest także szansą na znalezienie co-fundera, partnerów lub specjalistów do własnego zespołu lub pozyskanie wsparcia i finansowania dla pomysłu biznesowego.

  • Warsztat: „Rola mentorów w tworzeniu zdrowych ekosystemów startupowych”
  • Warsztat: „Networking for supporters of Ukraine”
  • Warsztat: “Zasady działania funduszy VC”
  • Workshop: “How to make best out of your network”
  • Fireside Chat: “Rise of Community”
  • Startup Pitch Session
  • Fireside Chat: “How to feature your startup in major media”
  • Demo Tables: Bear Mate, EBM Pharma, PlayiO, PerfectCircle, CouchSurfing, Finmap, Mam Pomysł na Startup, New Horizons Capital, Her Impact, Rex Support Group, Homy

Zapisy