null

Thursday Gathering: New Energy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
01.09.2022 17:00 - 01.09.2022 20:00
Grafika promocyjna spotkania "New Energy" w ramach projektu pn."Thursday Gathering"; Grafika przełamana trójkątnym kształtem na pół: jedna połowa jest biała z czarnymi napisami, druga to zdjęcie przedstawiające ludzi sieciujących się w przestrzeni CIC Kampus Innowacji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie sieciujące w ramach projektu "Thursday Gathering" do przestrzeni Kampusu Innowacji!

Co?

„Thursday Gathering” to projekt prowadzony przez fundację Venture Cafe. W każdy czwartek w przestrzeni otwartej Kampusu Innowacji przy ul. Chmielnej 73 w godzinach popołudniowych odbywa się innowacyjne, kreatywne i pełne ducha przedsiębiorczości wydarzenie sieciujące. Jego głównym celem jest kojarzenie przedsiębiorców, twórców, inwestorów, innowatorów, studentów, oraz innych osób zainteresowanych przedsiębiorczością oraz włączanie ich we współtworzenie lokalnego i globalnego ekosystemu przedsiębiorczego w Warszawie i na świecie.

Dla kogo:

Dla osób zainteresowanych założeniem firmy, przedsiębiorców, innowatorów, start-upów, inwestorów

Terminy:

Każdy czwartek w godzinach 17:00 – 20:00

Najbliższe wydarzenie

01.09: „New Energy” - dotyczyć będzie tematu energii - w życiu, budowaniu biznesu oraz płaszczyzny green energy. Wydarzenie jest także szansą na znalezienie co-fundera, partnerów lub specjalistów do własnego zespołu lub pozyskanie wsparcia i finansowania dla pomysłu biznesowego.

  • Warsztat: „Trend & Technologies: Shaping the Future of the Energy”
  • Warsztat: „Why cybersecurity is key to the green energy transformation”
  • Warsztat: “Meet the ideas. Poznaj startupy w branży energii”
  • Debate: “Energia na nowo. Jakie zmiany następują w branży energetycznej?”
  • Debate: “Decarbonisation – Boosting Poland’s green transition”
  • Demo Tables: Perfect Circle, Luminos.zielona.energia, Move4Life, InnoEnergy, Veolioa, Research4.biz, Comparic, Scan the sun, CouchSurfing, Venture Cafe

Zapisy

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.