null

Thursday Gathering: Legal & Technology

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promocyjna spotkania "Legal & Technology" w ramach projektu pn."Thursday Gathering"; Grafika przełamana trójkątnym kształtem na pół: jedna połowa jest biała z czarnymi napisami, druga to zdjęcie przedstawiające ludzi sieciujących się w przestrzeni CIC Kampus Innowacji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie sieciujące w ramach projektu "Thursday Gathering" do przestrzeni Kampusu Innowacji!

Co?

„Thursday Gathering” to projekt prowadzony przez fundację Venture Cafe. W każdy czwartek w przestrzeni otwartej Kampusu Innowacji przy ul. Chmielnej 73 w godzinach popołudniowych odbywa się innowacyjne, kreatywne i pełne ducha przedsiębiorczości wydarzenie sieciujące. Jego głównym celem jest kojarzenie przedsiębiorców, twórców, inwestorów, innowatorów, studentów, oraz innych osób zainteresowanych przedsiębiorczością oraz włączanie ich we współtworzenie lokalnego i globalnego ekosystemu przedsiębiorczego w Warszawie i na świecie.

Dla kogo:

Dla osób zainteresowanych założeniem firmy, przedsiębiorców, innowatorów, start-upów, inwestorów

Terminy:

Każdy czwartek w godzinach 17:00 – 20:00

Najbliższe wydarzenie

24.11: „Legal & Technology” – poruszać będzie kwestie prawne zwiazane z prowadzeniem innowacyjnego biznesu, w którym stawiamy na technologie. Wydarzenie jest także szansą na znalezienie co-fundera, partnerów lub specjalistów do własnego zespołu lub pozyskanie wsparcia i finansowania dla pomysłu biznesowego.

  • Start-up knowledge bomb: “Umowy IT i ulgi podatkowe na innowacyjność”

  • Startup pitch session: “Come and share your idea/give feedback?”

  • Workshop: “Insights of Business in frontier markets: Camodia”

  • Workshop: “Jak startupy mogą współpracować z samorządami”

  • Debate: “Wdrożenie rozwiązań LegalTech w kancelariach”

  • Info & Demo Tables

Zapisy

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.