null

Thursday Gathering: Generative Revolution

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promocyjna spotkania "Generative Revolution" w ramach projektu pn."Thursday Gathering"; Grafika przełamana trójkątnym kształtem na pół: jedna połowa jest biała z czarnymi napisami, druga to zdjęcie przedstawiające ludzi sieciujących się w przestrzeni CIC Kampus Innowacji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne spotkanie sieciujące w ramach projektu "Thursday Gathering" do przestrzeni Kampusu Innowacji!

Co?

„Thursday Gathering” to projekt prowadzony przez fundację Venture Cafe. W każdy czwartek w przestrzeni otwartej Kampusu Innowacji przy ul. Chmielnej 73 w godzinach popołudniowych odbywa się innowacyjne, kreatywne i pełne ducha przedsiębiorczości wydarzenie sieciujące. Jego głównym celem jest kojarzenie przedsiębiorców, twórców, inwestorów, innowatorów, studentów, oraz innych osób zainteresowanych przedsiębiorczością oraz włączanie ich we współtworzenie lokalnego i globalnego ekosystemu przedsiębiorczego w Warszawie i na świecie.

Dla kogo:

Dla osób zainteresowanych założeniem firmy, przedsiębiorców, innowatorów, start-upów, inwestorów

Terminy:

Każdy czwartek w godzinach 17:00 – 20:00

Najbliższe wydarzenie

30.11: „Generative Revolution”; Każde spotkanie sieciujące jest szansą na znalezienie co-foundera, partnerów lub specjalistów do własnego zespołu lub pozyskanie wsparcia i finansowania dla pomysłu biznesowego.

  • In Person conversations
  • Info & Demo Tables
  • Keynote: Pierwszy rok Generatywnej Rewolucji w Polsce
  • Workshop: Polish companies in the Robotics: IoT & AI
  • Panel: O sztuce w sztucznej inteligencji
  • Panel: Generatywna rewolucja patrząc w przyszłości
  • Workshop: Prompt Engineering – AI PromptBook

Zapisy

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.