null

Nabór startupów na targi MIPIM 2024

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jesteś startupem z branży proptech? Jedź z nami na międzynarodowe targi MIPIM we Francji!

Miasto stołeczne Warszawa po raz kolejny będzie brać udział w targach inwestycyjnych MIPIM, odbywających się w dniach 12-15 marca 2024 w Cannes we Francji. Rozpoczynamy nabór warszawskich startupów do prezentacji ich oferty na miejskim stoisku targowym.

W trakcie targów prezentowane są nie tylko oferty sprzedaży nieruchomości miejskich oraz partnerów komercyjnych, ale również wszystkie atuty stolicy, które mają decydujący wpływ na decyzje inwestorów co do rozwijania lub rozpoczęcia działalności w naszym mieście. Jednym z priorytetów naszej polityki rozwoju gospodarczego, jest prezentowanie potencjału produktów, usług i rozwiązań lokalnych przedsiębiorców.

W naborze mogą wziąć udział przedsiębiorcy, mający siedzibę w Warszawie, a w przypadku osób fizycznych mający miejsce zamieszkania lub główne miejsce prowadzenia działalności gospodarczej w mieście stołecznym Warszawie, których działalność gospodarcza prowadzona jest w zakresie innowacyjnych technologii wpływających na branżę deweloperską (proptech).

W naborze nie mogą uczestniczyć podmioty, które zostały wybrane do udziału w targach w poprzednich edycjach naboru organizowanego przez m.st. Warszawa na targi MIPIM lub EXPO Real.

Celem naboru jest wyłonienie startupu oferującego innowacyjne produkty lub usługi technologiczne dla rynku nieruchomości (proptech), którego oferta wzbogaci potencjał inwestycyjny i gospodarczy Warszawy oraz może zostać zaprezentowana na naszym stoisku targowym.

M.st. Warszawa nie ponosi żadnych kosztów związanych z ewentualnym udziałem uczestników w naborze oraz w targach. Uczestnicy we własnym zakresie ponoszą koszty udziału takie jak koszty wejściówek na targi, transportu i zakwaterowania.

Termin składania zgłoszeń: 14 grudnia 2023 r.

Szczegółowe warunki udziału określa Regulamin naboru.

Załączniki: