null

Startup Jump - spotkania z licealistami pełną parą!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
4 młodzieży grająca w grę planszową przy okrągłym stole. W tle biała ściana i duże, panoramiczne okno

Przed nami kolejne spotkania organizowane w ramach budowania świadomości pro-przedsiębiorczej wśród warszawskich licealistów!

W ramach projektu Startup Jump Warszawa wspiera lokalną młodzież na ich drodze ku nabywaniu kompetencji związanych z przedsiębiorczością. Już w tym tygodniu odbędą się dedykowane im dwa spotkania.

W środę 17 listopada licealiści będą mieli okazję wysłuchać i porozmawiać on-line ze startupowcami, którzy podzielą się swoją historią i doświadczeniem w prowadzeniu biznesu: Mateuszem Kowalczykiem z Foodsi oraz Karoliną Drąg z Igram z Ogniem.

W piątek 19 listopada odbędą się warsztaty dla licealistów w Warszawskim Pawilonie Architektury – Zodiak, które poprowadzi Kacper Różyński – przedstawiciel Startup Academy. Tematy, które będą poruszane podczas warsztatów to, m.in.: jak zbudować biznes oparty na pasji, podstawowe czynniki sukcesu w firmie, dlaczego sprzedaż jest taka ważna, jak pracować w grupie i budować zespół. Po warsztatach młodzież uda się do centrum biznesowego Zebra Tower, gdzie będzie miała okazję obejrzeć nowoczesną przestrzeń, w której pracują przedsiębiorcy.

Organizatorem programu jest Urząd m.st. Warszawy.

 

 

Zobacz galerię (4 zdjęć)