null

Startup Jump - Poznajemy Warszawski Ekosystem: Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Młodzież siedząca przy drewnianym stoliku i rozmawiająca ze sobą

Już jutro, tj. 27.01.2023r. odbędzie się kolejne spotkanie dla licealistów w ramach projektu Startup Jump - tym razem w przestrzeniach Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Startup Jump to projekt, w ramach którego m.st. Warszawa organizuje inspirujące spotkania dla młodzieży z Warszawskich liceów i techników z przedsiębiorcami – on-line i na żywo. Młodzież ma szansę posłuchać ciekawych historii biznesowych, zadać bezpośrednie pytania, wziąć udział w inspirujących warsztatach oraz zobaczyć innowacyjne przestrzenie, w których pracują na codzień przedsiębiorcy – a tych w Warszawie nie brakuje!

W ostatni piątek stycznia – 27.01 odwiedzimy Centrum Przedsiębiorczości Smolna – pierwszy w Polsce miejski inkubator! Oprócz zwiedzania samej przestrzeni, w której pracują przedsiębiorcy młodzież dowie się o wielu ciekawych inicjatywach, które organizowane są w Warszawie dla osób planujących pójść „na swoje”. Licealiści spotkają się z:

  • Grzegorzem Cioskiem – założycielem, m.in. Runvido, który opowie o swojej drodze do biznesu oraz oraz o ciekawych rozwiązaniach technologicznych zaimplementowanych w swojej firmie.
Grzegorz Ciosek - przedsiębiorca. Uśmiechnięty mężczyzna w okularach
 

 

Katarzyna Klimek
 

 

  • Adrianem Migoniem – Prezesem Fundacji Youth Business Poland, który będzie mówił o swojej przedsiębiorczej drodze do rozwoju jednej z największych społeczności startupowej w Polsce.

Adrian Migoń

 

Będzie się działo! :)

Kontakt w sprawie projektu:

Jan Krzyżanowski, jkrzyzanowski@um.warszawa.pl, 224430247

 
Logotyp firmy Runvido
Zobacz galerię (3 zdjęć)
Logotyp Youth Business Poland
Logotyp klubaktywnych.pl

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.