null

Startuje Startup Art - program akceleracyjny dla kreatywnych!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promocyjna projektu pn. Startup Art. Beżowe tło, na pierwszym planie para niebieskich oczu - jedno w czarnej otoczce, drugie w prostokącie z przyciskami przypominającymi pralkę. Obok znajdują się złączone i przenikające się czarne grafiki- koła, linie owalne, strzałki i prostokąty

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Startup Art - programie akceleracyjnym dla kreatywnych!

Startup Art to program skierowany dla wszystkich szukających inspiracji do działania w zakresie łączenia biznesu ze sztuką składający się z czterech części.

Projekt rozpocznie się konferencją, której głównym celem jest zainspirowanie uczestników do działania i pokazanie im jak z sukcesem łączyć biznes ze sztuką. Następnym etapem będzie Startup Shaker – dwudniowe intensywne warsztaty,  podczas których uczestnicy zostaną połączeni w zespoły, aby wspólnie pracować nad wybranymi pomysłami. Na koniec wydarzenia jury wybierze 10 zespołów, które będą kontynuować udział w programie.

Trzecim etapem programu są weekendowe warsztaty biznesowe z udziałem ekspertów oraz indywidualne doradztwo.

Cały program zakończy się wydarzeniem Demo Day, w czasie którego wybrane zespoły zaprezentują się przed jury i powalczą o nagrodę główną – wyjazd na zagraniczną konferencję jak: South Summit w Madrycie.

Terminy

  • Konferencja: 5.05
  • Startup Shaker: 14-15.05
  • Warsztaty: 29-29.05 oraz 11-12.06
  • Demo day: 20.06

>>>Więcej i zapisy