null

Startuj z Mazowsza - IV edycja

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat promocyjny IV edycji projektu pn. "Startuj z Mazowsza". Treść: "IV Edycja konkursu dla innowacyjnych startupów. Zgłoś się do 14 lipca 2022, innowacyjni.mazovia.pl. Aplikuj wygrywaj! Kategorie: Inno-tech, social impact; Pula nagród: 90 000 zł" Na środku grafiki widnieje fioletowo-zielona grafika miasta.

To już IV edycja konkursu “Startuj z Mazowsza”, adresowanego do mazowieckich start-upów, które tworzą innowacyjne pomysły i produkty, a ich działalność nie jest dłuższa niż 3 lata.

Konkurs “Startuj z Mazowsza” adresowany do mazowieckich start-upów, które tworzą innowacyjne pomysły i produkty, a ich działalność nie jest dłuższa niż 3 lata.

Firmy, które wezmą udział w konkursie, mają szansę na zdobycie nagród o łącznej wartości 90 000 złotych, jak również pozyskanie cennych kontaktów, promowanie ich pomysłów poprzez różne kanały komunikacji oraz rozgłos w mediach branżowych.

Konkurs rozstrzygany jest w następujących kategoriach:

1) INNO-TECH  - dla start-up’u, który tworzy nowe produkty i procesy oraz znaczące zmiany technologiczne w produktach i procesach, obejmujące innowacje produktowe, procesowe, systemowe; dla start-up’u w fazie wzrostu na etapie sprzedaży;

2) SOCIAL IMPACT - dla start-up’u o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko lub społeczeństwo, bez względu na etap rozwoju;

3) START - dla start-up’u, który tworzy innowacyjny projekt, będący na etapie Minimum Value Product lub prototypu, które ma szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

Formularz zgłoszeniowy: TUTAJ 

Więcej o konkursie:TUTAJ