null

Spotkanie networkingowe na Wawrze

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promocyjna spotkania sieciującego organizowanego przez Wawerski Integrator Przedsiębiorczości; Ciemnozielona grafika ze zdjęciem w środku przedstawiającym uśmiechniętych ludzi z telefonami, siedzącymi w przestrzeni przypominającej kawiarnię z kwiatami poustawianymi na półkach w tle; Tekst: "Buduj z nami przedsiębiorczą społeczność Wawra! Spotkanie networkingowe 28.11.2022, godz. 18:00, Kulturoteka w Falenicy. Wawerski Integrator Przedsiębiorczości

Wawerski Integrator Przedsiębiorczości zaprasza na spotkanie networkingowe, które odbędzie się 28 listopada o godz. 18:00 w Wawerskim Centrum Kultury w Falenicy.

W co warto inwestować w nadchodzący czasie? Wiele osób, zastanawia się nad tym, czy zainwestować w nieruchomości, złoto, srebro a może w sztukę? Na to i wiele innych pytań postaramy się odpowiedzieć na ostatnim już w tym roku spotkaniu networkingowym w ramach Wawerskiego Integratora Przedsiębiorczości!

Kiedy, gdzie, co?

Już 28.11.2022 r. o godzinie 18:00 w Kulturotece w Falenicy (ul. Walcownicza 2) odbędzie się spotkanie networkingowe podczas którego będziesz miał/miała okazję:

  • nawiązać nowe kontakty z wawerskimi przedsiębiorcami
  • spotkać się z władzami Urzędu Dzielnicy Wawer
  • wysłuchać wystąpień uczestników programu mentoringowego
  • wysłuchać ciekawych prelekcji zaproszonych gości
  • dowiedzieć się w co inwestować w nadchodzących czasach
  • opowiedzieć o swojej firmie i działalności.

Zachęcamy do udziału!

Rejestracja

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.