null

Spotkanie Forum IOB

Drukuj otwiera się w nowej karcie
22.06.2022 11:00 - 22.06.2022 14:00
Baner promocyjny inicjatywy pn. "Forum IOB". Białe tło z czarnymi napisami i fioletowymi elementami graficznymi. Treść: "Innowacyjność i cyfryzacja drogą do lepszego jutra czy konieczność teraźniejszości? 22 czerwca 2022, 11:00-14:00, online; Forum IOB jest inicjatywą Samorządu Województwa Mazowieckiego skupiającą przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu działających na Mazowszu"

Urząd Marszałkowski Woj. Mazowieckiego zaprasza serdecznie do udziału w zdalnym spotkaniu Forum IOB, które odbędzie się w środę, 22 czerwca br. w godz. 11:00-14:00.

Tematem spotkania będzie “Innowacjność i cyfryzacja droga do lepszego jutra czy konieczność teraźniejszości?”

Tematem spotkania będzie szeroko rozumiana cyfryzacja, jej rola w administracji oraz zastosowanie w usługach. Swoją prezentację przedstawi Departament Cyfryzacji, Geodezji i Kartografii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Natomiast Sekwencja sp. z o. o. wraz z Prokliencki sp. z o. o.  pokażą, jak cyfryzacja wpływa na świadczenie usług dla MŚP. 

 

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszę o przesłanie zgłoszenia poprzez FORMULARZ  

 

Forum IOB odbędzie się przy wykorzystaniu Microsoft Teams. Link do spotkania zostanie przesłany do osób zgłoszonych przez formularz w dniu 21 czerwca br.

Załączniki: