null

Skalowanie i wdrażanie innowacji w MŚP

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.11.2022 09:30 - 24.11.2022 14:30
Grafika promocyjna spotkania pn. "Skalowanie i wdrażanie innowacji w MŚP". Grafika w odcieniach fioletu oraz bieli. Na fioletowym tle znajdują się kontury rozmawiających osób oraz wieżowców i nieba. Treść: "Biznes to ludzie MSODI Twoja sieć innowacji. Skalowanie i wdrażanie innowacji w MŚP. 24 listopada (czwartek); godz. 9:30-12:30 (networking i poczęstunek do godz. 14:30); HubHub Nowogrodzka Square, al. Jerozolimskie 93, II piętro

Youth Business Poland wraz z Województwem Mazowieckim serdecznie zapraszają na spotkanie networkingowe pt. ”Skalowanie i wdrażanie innowacji w MŚP”.

Co i kiedy?

Już 24 listopada - Youth Business Poland wraz z Województwem Mazowieckim zapraszają na wyjątkowe wydarzenie w HubHub Nowogrodzka Square, podczas którego zostaną przedstawione najlepsze i sprawdzone sposoby na “Skalowanie i wdrażanie innowacji w MŚP”.

Podczas spotkania dowiesz się, z jakich rozwiązań możesz skorzystać i jak współpraca z Instytucjami Otoczenia Biznesu pomoże Ci rozwinąć Twoją firmę!
Poznasz także case study rozwiązań wypracowanych podczas realizacji projektu Modelowanie Systemu Ofert Dla Innowacji (MSODI).

Kto?

Spotkanie będzie również unikalną okazją do posłuchania na żywo Lecha Kaniuka: 

  • Seryjnego przedsiębiorcy i inwestora, autora kilku bestsellerowych książek nt. rozwoju innowacji w firmach

  •  Twórcy startupów sprzedanych za 120 mln zł oraz aktualnego CEO SunRoof- jednego ze światowych liderów, oferujących dachy solarne, który w tym roku pozyskał 20 mln zł dofinansowania na rozwój

  •  Lech mając już 18 lat sprzedał pierwsze ze swoich nowatorskich rozwiązań, a jako 20-latek został najmłodszym z doradców ds. innowacji w należącej do skarbu państwa, szwedzkiej firmie.

Dodatkowo, podczas wydarzenia dowiesz się m.in. o:

  • usługach z zakresu doradztwa marketingowego opartego o analitykę internetową, dzięki której istotnie możesz poprawić swoją widoczność w sieci i zwiększyć konwersję Twojej strony internetowej/sklepu on-line

  • audycie B+R i wdrażaniu nowych produktów w MŚP, dzięki którym istniejące na rynku firmy tworzą nowe rozwiązania i zyskują przewagę konkurencyjną na rynku

  • internacjonalizacji przedsiębiorstw i metodach pozyskania wsparcia w pokazaniu swoich rozwiązań na rynkach i targach zagranicznych.

Uczestnicy panelu, mazowieckie akredytowane Instytucje Otoczenia Biznesu: Fundacja Akcelerator Innowacji, Sekwencja, Prokliencki Sp z o.o. i Startup Academy, współpracująca w projekcie z KIGEIT, ARMSA i Politechnika Warszawska, opowiedzą o konkretnych wdrożeniach oraz korzyściach, jakie osiągnęły firmy biorące udział w testach podczas 2-letniego projektu MSODI, realizowany przez Instytucje Otoczenie Biznesu, mającego na celu wsparcie rozwoju Innowacyjności na Mazowszu.

Co dalej?

Po części oficjalnej, podsumowującej projekt MSODI, zapraszamy na networking i poczęstunek.
To już jedna z ostatnich okazji w tym roku, żeby spotkać się stacjonarnie i poszerzyć kontakty oraz wiedzę. 

Rejestracja

Uwaga!

Obowiązuje rejestracja i limit uczestników.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.