null

Przestrzeń pracy – Ukraina

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Przestronna przestrzeń z biurkami, komputerami i dużą ilością zieleni

Przypominamy, że w mieście działa kilka punktów “Przestrzeń pracy – Ukraina” przeznaczonych dla wszystkich uciekających z Ukrainy, także dla osób, które nie są narodowości ukraińskiej. Udostępniane w ich ramach miejsca są zorganizowane na zasadzie „co-worków”, czyli wspólnych miejsc do pracy. Korzystanie z nich jest bezpłatne.

Przestrzenie są wyposażone w podstawowy sprzęt biurowy i komputery. Stosownie do możliwości zapewniony jest też dostęp do internetu, drukarki, skanera oraz zaplecza socjalnego.

Strefa w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

W budynku przy ul. Smolnej 4 do dyspozycji uchodźczyń i uchodźców jest open space z biurkami i krzesłami (15 miejsc do pracy dla gości z Ukrainy), bezpłatnym internetem, drukarkami oraz zapleczem socjalnym (aneks kuchenny wyposażony w naczynia, czajniki, mikrofalówkę). Istnieje możliwość skorzystania z sal konferencyjnych. Na miejscu można też uzyskać pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz informacje o wybranych usługach wsparcia, które są dostępne w stolicy.

Centrum Przedsiębiorczości Smolna organizuje również szkolenia, warsztaty i programy doradcze zarówno dla początkujących jak i działających już firm, które stawiają na swój rozwój. W najbliższym czasie planowane są spotkania informacyjne dla migrantów i migrantek z Ukrainy, zainteresowanych stołecznym rynkiem pracy.

Miejsce do pracy w Centrum Przedsiębiorczości Smolna jest dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. 

Kontakt: tel. 22 443 07 56 lub e-mail centrumprzedsiębiorczości@um.warszawa.pl.

Strefa w Centrum Kreatywności Targowa

Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 oferuje 15 stanowisk do pracy zdalnej dla osób z Ukrainy. Zapewnia dostęp do szerokopasmowego internetu, drukarki, kuchni, zaplecza socjalnego i sal konferencyjnych. Coworking będzie dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-22:00.

Rezerwacja biurka: recepcja@cktargowa.pl, tel. 22 102 61 79.