Zaproszenie do udziału w konkursie na „Przedmiot Promujący Warszawę – Sztuka Użytkowa”

Prezentacja Warszawskich gadżetów na targach EXPO REAL w Monachium - Sztuka Użytkowa

Zapraszamy do udziału w Konkursie, organizowanym przez Miasto Stołeczne Warszawa.

Celem Konkursu jest wyłonienie przedmiotów z zakresu sztuki użytkowej, które będą mogły być wykorzystywane podczas wydarzeń krajowych i zagranicznych promujących Warszawę, m.in. na targach, konferencjach, spotkaniach z inwestorami. Jednym z priorytetów polityki gospodarczej miasta stołecznego Warszawy jest m.in. promowanie produktów lokalnych przedsiębiorców. Forma obecności i prezentacji przedmiotów wybranych w Konkursie na ww. wydarzeniach zostanie określona po ustaleniach z miastem stołecznym Warszawa i partnerami/współgospodarzami tychże wydarzeń.

Przedmioty mają wywoływać pozytywne skojarzenia z Warszawą jako miastem, w którym kreuje się nowoczesny design, tworzące środowisko przyjazne rozwojowi firm z branży kreatywnej.

Zgłoszony przedmiot może stanowić niewielki upominek dla uczestników targów, jak
i element stoiska targowego, czy nawet strój prezentowany przez konsultantki obsługujące stoisko.

Informacje o przedmiotach i ich twórcach będą mogły pojawiać się w materiałach informacyjnych miasta stołecznego Warszawy dotyczących targów, na stronie internetowej Miasta oraz na profilach w mediach społecznościowych Miasta.

Regulamin Konkursu “Przedmiot Promujący Warszawę – Sztuka Użytkowa” 2022 dostępny

Regulamin Konkursu “Przedmiot Promujący Warszawę – Sztuka Użytkowa” 2022