null

Prosta Technologia czyli jak szybko rozwinąć biznes

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.12.2023 14:00 - 11.12.2023 16:00
Zdjęcie przedstawia kobiece ręce: jedną dotykającą tableta, w drugiej trzymającą czarne okulary. Kobieta ubrana jest w strój biznesowy

Prosta Technologia, która pomoże Ci rozwinąć biznes - bez umiejętności kodowania. Pomożemy Ci zbudować stronę, stworzyć materiały brandingowe, wykorzystać AI.

Kiedy?

11 grudnia 2023 roku, godz. 14:00-16:00

Gdzie?

Online

Co?

Istnieje wiele narzędzi, które mogą Ci pomóc w rozwinięciu lub założeniu biznesu. Swoją stronę internetową możesz zbudować za pomocą prostych narzędzi no-code. W wymyśleniu nazwy i strategii marki pomoże Ci Chat GPT, a logo możesz stworzyć w Canvie lub skorzystać z automatycznego narzędzia do tworzenia logotypów. Biznesplan i komunikaty dla Twoich klientów też możesz opracować z pomocą Chat GPT. Wszystko to bez umiejętności kodowania - wystarczy, że sprawnie korzystasz z komputera, dobrze poruszasz się po internecie i znasz język angielski.

Czy będą to produkty z najwyższej półki? Biznesplan, jak od ekspertów strategicznych, logo jak z renomowanej agencji kreatywnej, strona jak od doświadczonych programistów? Być może nie, ale będą wystarczająco dobre, abyś mógł zacząć działać i realizować Twoje pomysły.
Często warto zacząć od rzeczy "wystarczająco dobrych" i jak najszybciej oferować wartość klientom -  takie "wystarczająco dobre" rozwiązania możesz stworzyć samodzielnie, używając prostych narzędzi technologicznych. Podczas tego spotkania pomogę Ci to zrobić.

W czym mogę Ci pomóc?

 • Stworznie strony za pomocą technologii no-code (nie wymaga umiejętności kodowania)
 • Stworzenie brandingu swojej firmy, oraz strategii marki wykorzystując narzędzia AI
 • Stworzenie nazwy, logo i określenie estetyki Twojej marki za pomocą narzędzi automatyzujących i AI
 • Optymalizacja twojego planu biznesowego (weryfikacja pomysłów, tworzenie nowych pomysłów, optymalizacja strategii) poprzez wykorzystanie chatu GPT
 • Optymalizacja komunikatów do klientów za pomoca chatu GPT

Czego potrzebujesz by to spotkanie przyniosło Ci korzyść:

 • Posiadać pomysł na nową firmę lub rozwój istniejącej
 • Kompetencje użytkownika komputera i internetu (nie musisz umiec kodować, ale musisz się dość swobodnie czuć w używaniu zwyczajnych aplikacji i produktów cyfrowych)
 • Znać język angielski
 • Mieć odwagę do eksperymentowania i korzystania z nowych rzeczy

 

Czas trwania: 45 min.

Prowadzący: Jan Rudziński

Przedsiębiorca zajmujący się innowacjami. Specjalizuje się w zakresie budowy startupów oraz rozwoju biznesu za pomocą nowych produktów i technologii. Jan pomagał rozwijać innowacje zarówno globalnym korporacjom jak i małym lokalnym firmom. Prowadzony przez niego  startup, pozyskał inwestycję Venture Capital. Od ponad 10 lat realizuje szkolenia i warsztaty m.in. dla największych polskich i globalnych korporacji.

Obecnie skupia się na rozwijaniu dwóch przedsięwzięć:

 • Firmy doradczej GrowGo - www.growgo.tech
 • Software House’u specjalizującego się w szybkiej budowie innowacyjnych produktów CodeNo - www.codeno.tech/#pl

ZAPISY