null

Program rozwoju dla młodych przedsiębiorców YES!- Young Entrepreneurs Succeed!

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promocyjna w ramach inicjatywy pn. "Yes! Young Entrepreneurs Succeed!". Grafika w odcieniach bieli i szarości z dodatkami seledynowych elementów. Na grafice widoczni są uśmiechnięci młodzi ludzie w białych t-shirtach, trzymający białe strzałki wskazujące różne kierunki. Tekst: " #YoungEntrepreneursSucceed (YES!). Chcesz założyć i rozwijać firmę? Szkolenie - zdobądź umiejętności i wiedzę potrzebne do przekształcenia pomysłu w działający biznes. Dostęp do finansowania - pozyskaj fundusze potrzebne do założenia własnej firmy. Mentoring - rozwijaj swoją firmę ze wsparciem doświadczonego mentora biznesu. Zostań przedsiębiorcą i odnieś sukces. 18-29 lat"

Program YES! – Young Entrepreneurs Succeed! skierowany jest do chcących się rozwijać młodych ludzi. Jeśli masz do 29 lat, szukasz pracy lub chcesz spróbować swoich sił w rozwoju firmy, to ten projekt jest dla Ciebie!

Co?

  • W ramach programu YES! Odbędzie się intensywny dwumiesięczny kurs rozwoju przedsiębiorczości wypełniony praktyczną wiedzą potrzebną do rozwoju firmy.
  • Dla uczestników przewidziane jest 8 profesjonalnych warsztatów prowadzonych przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu.
  • Dodatkowo wybrane osoby będą mogły skorzystać z 6-miesięcznego mentoringu biznesowego oraz 2 godzin coachingu wspierającego w rozwoju firmy.

Więcej o programie

Kiedy?

Zgłoszenia do projektu trwają do 21 września 2022 roku za pomocą formularza on-line.

Uwaga!

Udział w programie YES! jest bezpłatny.

Program jest realizowany w ramach międzynarodowego projektu (TPM-RYE). Polską edycję organizuje Youth Business Poland, a partnerem jest Urząd Pracy m.st. Warszawy.