null

Ochrona własności intelektualnej - konsultacje online

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.08.2022 15:00 - 11.08.2022 17:00
Dwie młode osoby - mężczyzna i kobieta siedzący przy biurku pochylają się nad dokumentem. Mężczyzna wyraźnie tłumaczy coś kobiecie. Przed mężczyzną znajduje się włączony komputer z formularzem rejestracji działalności gospodarczej, w tle - za oknem- widoczny jest park.

Bielański Integrator Przedsiębiorczych zaprasza na darmowe konsultacje on-line w obszarze ochrony własności intelektualnej.

W ramach konsultacji uzyskacie wsparcie w zakresie:

  • ochrony znaków towarowych,
  • ochrony wzorów przemysłowych,
  • prawa autorskiego,
  • zwalczania nieuczciwej konkurencji.

Prowadząca: Anna Kalawska, aplikantka rzecznikowska

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła także Podyplomowe Studium Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2021 jest wpisana na listę aplikantów rzecznikowskich prowadzoną przez Prezesa Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. 

Interesuje się prawnymi aspektami ochrony marki oraz prawem mody. Najczęściej doradza w sprawach z zakresu ochrony własności intelektualnej, w szczególności dotyczących ochrony znaków towarowych i praw autorskich oraz zwalczania nieuczciwej konkurencji, głównie dla klientów z branży fashion oraz FMCG.

Zapisy