O Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Projekt „Warszawska Przestrzeń Technologiczna - Centrum Przedsiębiorczości Smolna” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 – 2013. Projekt wpisuje się w założenia programu "Innowacyjna Warszawa 2020", którego głównym zadaniem jest wdrożenie celu 4 Strategii rozwoju miasta stołecznego Warszawy do 2020 roku – „Rozwój nowoczesnej gospodarki opartej na wiedzy i badaniach naukowych”.

Powstałe Centrum ma sprzyjać tworzeniu spójnej polityki wspierania przedsiębiorczości poprzez budowanie porozumienia wszystkich instytucji zainteresowanych tą dziedziną.

Zapraszamy przedsiębiorców, kandydatów na przedsiębiorców i inne osoby do skorzystania z naszej oferty w zakresie:

1. Podstawowej pomocy informacyjnej świadczonej w ramach Front Office.

2. Działań Urzędu Pracy m.st. Warszawy .

3. Punktu informacyjnego o Unii Europejskiej Europe Direct.

4. Rejestracji działalności gospodarczej (składania wniosków do CEIDG).

5. Sal konferencyjnych (warsztatowych)

6. Powierzchni inkubatora przedsiębiorczości.

W Centrum Przedsiębiorczości Smolna mieści się także kawiarnia, dzięki której, goszczący u nas przedsiębiorcy mają możliwość zorganizowania indywidualnego spotkania bzinesowego w sprzyjającej atmosferze i miłych warunkach.

Wnętrza biurowe dwupiętrowego budynku Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Otwarte przestrzenie z biurkami, pokoje biurowe, sale konferencyjne.
Zobacz galerię (7 zdjęć)
Sala spotkań, brązowa kanapa i stolik
Sala konferencyjna duży biały stół i białe krzesła
Sala konferencyjna za przeszklonymi drzwiami duży biały stół i białe krzesła