null

My digital life: Podsumowanie projektu i wręczenie certyfikatów

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.09.2023 16:30 - 27.09.2023 19:30
Uśmiechnięty mężczyzna w koszuli z podwiniętymi rękawami siedzi przy drewnianym stole podczas pracy. W tle za nim widnieje drugi uśmiechnięty mężczyzna pochylający się nad komputerem przy tym samym stole.

My Digital Life to projekt skierowany do uchodźczyń i uchodźców z Ukrainy, którzy przyjechali do Polski po 24 lutego 2022 roku. Spotkanie poświęcone podsumowaniu prezentacji uczestników, sesja pytań i odpowiedzi.

Kiedy?

27 września 2023, godz. 16:30-19:30

Gdzie?

Al. Zjednoczenia 25

Co?

To będzie moment, kiedy uczestniczki i uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje pomysły na biznes mentorom i ekspertom, z którymi pracowały i pracowali oraz uzyskać od nich informację zwrotną. Wybrane zostaną pomysły do dalszego procesu pozyskiwania inwestora. Uczestniczki/uczestnicy otrzymają dyplomy. Sesja integracyjna.

Więcej o Bielańskim Integratorze Przedsiębiorczych: https://integratornabielanach.pl

Więcej o Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego: 
https://frsi.org.pl

Uchodźczynie i uchodźcy z Ukrainy, którzy przyjechali do Polski po 24 lutego 2022 roku i chcieliby założyć tu własną firmę, mogą skorzystać z nowej edycji programu wsparcia MY DIGITAL LIFE przygotowanego przez Bielański Integrator Przedsiębiorczych m.st. Warszawy oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Podczas warsztatów i sesji mentoringowych jego uczestniczki i uczestnicy dopracują swój pomysł na działalność, przyjrzą się różnym modelom biznesowym, by wybrać najbardziej optymalny dla siebie, poznają rodzaje działalności i związane z nimi zagadnienia podatkowe oraz otrzymają wsparcie w zakresie strategii marketingowo-sprzedażowej i budowania relacji z klientami. Program jest realizowany dzięki wsparciu firmy Microsoft.

Zapisy