null

My digital life: Finalne prezentacje

Drukuj otwiera się w nowej karcie
12.12.2023 16:30 - 12.12.2023 19:30
Mężczyzna trzymający świecącą się żarówkę w dłoni w geście ochrony/obejmowania. Na zdjęciu widać ręce mężczyzny oraz żarówkę.

Zapraszamy na finalne prezentacje uczestników programu My digital life dedykowanego przedsiębiorczym uchodźczyniom i uchodźcom z Ukrainy i Białorusi.

Kiedy?

12 grudnia 2023, godz. 16:30-19:30

Gdzie?

Bielański Integrator Przedsiębiorczych

Al. Zjednoczenia 25

Spotkanie:

To będzie moment, kiedy uczestniczki / uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje pomysły na biznes mentorom oraz ekspertom, z którymi pracowali i uzyskać od nich feedback. Wybrane zostaną pomysły do dalszego procesu pozyskiwania inwestora. Uczestniczki/uczestnicy otrzymają dyplomy. Sesja integracyjna.

O programie:

Uchodźczynie i uchodźcy z Ukrainy, którzy przyjechali do Polski po 24 lutego 2022 roku oraz uchodźczynie i uchodźcy, którzy uciekli przed reżimem Łukaszenki i chcieliby założyć tu własną firmę, mogą skorzystać z drugiej edycji programu wsparcia przygotowanego przez Bielański Integrator Przedsiębiorczych m.st. Warszawy oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. 

Podczas warsztatów i sesji mentoringowych jego uczestniczki i uczestnicy dopracują swój pomysł na działalność, przyjrzą się różnym modelom biznesowym, by wybrać najbardziej optymalny dla siebie, poznają rodzaje działalności i związane z nimi zagadnienia podatkowe oraz otrzymają wsparcie w zakresie strategii marketingowo-sprzedażowej i budowania relacji z klientami. 

Program jest realizowany dzięki wsparciu firmy Microsoft.