null

Małe dziecko - duże zmiany zawodowe (online)

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.05.2022 15:00 - 23.05.2022 18:00
Na pierwszym planie na zdjęciu widać trójkę dzieci w wieku ok. 3-5 lat. Dzieci bawią się przy stoliku. Dwie dziewczynki rysują, chłopiec wskazuje palcem w górę. W tle widać siedzących przy kanapach 3 młodych ludzi w wieku ok. 20-25 lat. Dwoje młodych ludzi rozmawia, jeden czyta gazetę. Nieco dalej w tle widać mężczyznę siedzącego na krześle obrotowym. Cała scena ma miejsce w nowocześnie wyglądającej sali, przypominającej przestrzeń co-workingową dla firm.

Bielański Integrator Przedsiębiorczych zaprasza na konsultacje online, dla wszystkich rodziców chcących pogodzić pracę zawodową z rodzicielstwem.

Gdy urodziło się moje pierwsze dziecko, pracowałam na pełen etat w międzynarodowej firmie. Szybko wróciłam do pracy i miałam poczucie, że wpadłam w pułapkę - w pracy miałam wielkie wyrzuty sumienia, że nie zajmuję się synkiem. W domu miałam wyrzuty sumienia, że nie jestem tak zmęczona, że nie mam radości z zajmowania się dzieckiem, że zostawiałam nie skończoną pracę. Czułam, że się duszę i zaczęłam szukać trzeciej  drogi - czegoś co sprawi, że mogłabym być częściej w domu, realizując jednocześnie moje ambicje zawodowe i utrzymując niezależność finansową. W roku, w którym urodziło się moje drugie dziecko, założyłam działalność gospodarczą i przeszłam "na własny rachunek". Działam w ten sposób już 11 lat. - Ewa Pietruszczak

Jeśli pojawianie się dziecka sprawia, że czujesz, że potrzebujesz zmodyfikować swoje życie zawodowe i znaleźć trzecią drogę między byciem pełnoetatową mamą a pełnoetatowym pracownikiem, zapraszam Cię na indywidualne konsultacje.

Korzyści:

  • określisz lub przypomnisz sobie swoje zainteresowania, umiejętności, zdolności i główne cechy osobowości. To na przecięciu tych trzech pól znajduje się
  • Twoje optimum kariery
  • powiążesz swój cel zawodowy z zainteresowaniami i wartościami
  • określisz w jaki sposób chciałabyś / chciałbyś pomagać ludziom (jakim ludziom) i przez jakie działania
  • określisz i oszacujesz potencjalne przychody i koszty Twojej nowej kariery
  • przypomnisz sobie jak świetną jesteś osobą i ile masz światu do zaoferowania

Czas trwania:

Konsultacja - 50 min.

Zapisy: 

Tutaj

ProwadzącaEwa Pietruszczak

Przedsiębiorczyni, strateżka, ekspertka w dziedzinie rozwoju biznesu opartego na wartościach. Wiedzę i doświadczenie zdobywała kierując lokalnymi i globalnymi markami jak Dove, Hellmann’s, Coldrex, Cholinex, Panadol Baby, Ketoprom w międzynarodowych korporacjach, odpowiadając zaich wyniki finansowe na polskim rynku, a także budując swój butik trenerski ellementy.pl. Pomaga firmom zwiększać przychody rozwijając przedsiębiorczość zespołów biznesowych. Wspiera także mikroprzedsiębiorców i osoby zakładające firmy, aby mogły łatwiej zarabiać, tworząc i wspierając innych. Ekspertka d/s rozwoju biznesu i komunikacji w programie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Konsultantka FutureLab202x w programie akceleracyjnym MIT Enterprise Forum CEE. Współtwórczyni Fundacji Kosmos dla Dziewczynek, odpowiedzialna za zbudowanie jej marki i zarządzanie organizacją w pierwszych dwóch latach działalności. Działania jej i jej zespołów wyróżnione były dwukrotnie (2004 i 2018) branżową nagrodą Effie za skuteczną komunikację i wprowadzania na rynek nowych produktów.