null

Lokale na wynajem - Targowisko Falenica

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promocyjna konkursu na wynajem lokali użytkowych; jasnoseledynowa grafika. Treść: "Lokale na wynajem. Targowisko- Falenica"

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy zaprasza do składania ofert w konkursie na najem szesnastu pawilonów handlowych na Targowisku Falenica

Gdzie?

Lokale znajdują się przy ul. Trocinowej 1. Każdy z pawilonów posiada dostęp do ciepłej i zimnej wody, a także prądu i klimatyzatora.

Co?

Targowisko Falenica jest kultowym miejscem na mapie Wawra. Razem z położoną obok Kulturoteką i placem zabaw dla dzieci tworzy centrum lokalne, odwiedzane każdego tygodnia przez setki kupujących. Mieszkańcy Wawra oraz liczni goście chwalą jakość sprzedawanych produktów, a także szeroki asortyment dostępny w ofercie Targowiska. Można tu kupić polskie, ekologiczne produkty spożywcze od lokalnych dostawców, ubrania, bieliznę, chemię i artykuły dekoracyjne. Targowisko jest również miejscem organizowania inicjatyw lokalnych - odbywają się tu wyprzedaże garażowe, a także cykliczne giełdy staroci.

Więcej informacji na temat konkursu na najem lokali na Targowisku znajdą Państwo TUTAJ