International Forum - Innovation hubs for regional development

Grafika promocyjna forum międzynarodowego pn. "International Forum - Innovation hubs for regional development" Biała grafika z trzema zdjęciami umieszczonymi po środku, przedstawiającymi poprzednie edycje forum. U góry napis o tym samym tytule, a u dołu grafiki znajdują się bannery promocyjne "Potsdam Science Park", Unii Europejskiej oraz "Congeno"

Ministerstwo Finansów i Spraw Europejskich Brandenburgii Discover Brandenburg oraz Park Naukowy w Poczdamie Potsdam zapraszają na Forum Międzynarodowe „Innowacyjne Huby dla regionalnego rozwoju pt. doświadczenia, szanse, rozwiązania”, które odbędzie się w dniach 6-7 września 2022 w Poczdamie w Niemczech.

‍Celem forum jest uruchomienie możliwości współpracy z partnerami międzynarodowymi. Forum to praktyczne dyskusje o strategiach i wyzwaniach związanych z tworzeniem i zarządzaniem centrami innowacji. Uczestnicy wspólnie będą mogli identyfikować wyzwania i opracowywać rozwiązania.

Forum jest adresowane do decydentów i ekspertów tworzących i zarządzających ośrodkami innowacji, w tym partnerów z sektora publicznego, w szczególności z administracji regionalnej i lokalnej, sektora prywatnego oraz organizacji non- profit.

Link do programu i rejestracji wydarzenia.