null

XIV edycja konkursu "Innowator Mazowsza"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od 12 lipca do 16 sierpnia 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Konkursu Innowator Mazowsza, którego jesteśmy Partnerem! Zgłaszać można się w jednej spośród dwóch kategorii: Innowacyjna Firma lub Innowacyjny Naukowiec. Łączna pula nagród wynosi 113 000 zł, a w każdej z kategorii przewidziane są trzy nagrody pieniężne oraz wyróżnienia i nagrody od Partnerów.

U góry, w centrum grafiki, widnieje napis 14 edycja konkursu INNOWATOR MAZOWSZA – całość w kolorystyce błękitno-zielono-fioletowej i napisana drukowanymi literami. Poniżej napisu, w kole, znajduje się rysunek dwóch kobiet. Po lewej stronie koła widać kobietę naukowca, która ma blond włosy spięte w koński ogon, zieloną bluzkę i spódnicę i biały fartuch laborantki. W ręku trzyma próbówkę i laptopa. W tle widać monitor komputera. Po prawej stronie stoi kobieta ubrana w strój kobiety sukcesu. Jej garsonka ma kolor błękitno-granatowo-fioletowy. Kobieta ma blond włosy spięte w koka. W prawej ręce trzyma walizkę koloru ciemnego, a w lewej czarny telefon komórkowy. W tle widać ciemno granatowe wieżowce na filetowym tle nieba. Poniżej, po lewej stronie obrazka z Kobietami widnieje napis KATEGORIE z dwukropkiem. Poniżej tego napisu na niebiesko-fioletowym tle w ramce widnieją dwa napisy. Po lewej napis: Innowacyjny Naukowiec, a po prawej stronie napis: Innowacyjna firma. Pod spodem, pod tymi napisami widnieje duży fioletowy napis na białym tle- ŁĄCZYMY BIZNES i NAUKĘ, a poniżej mniejszy napis, również na białym tle: ZGŁOŚ SIĘ I ZDOBĄDŹ NAWET 30 tysięcy PLN. Całość grafiki wpisana jest w ramkę o formie prostokąta, w kolorze seledynowo-błękitno-fioletowym. Pod spodem, po prawej stronie widnieje czerwony napis MAZOWSZE serce Polski, a po lewej stronie grafiki napis: więcej informacji: innowacyjni.mazovia.pl (odniesienie do strony internetowej).
 

 

Udział w Konkursie, oprócz możliwości zdobycia nagród finansowych i rzeczowych, jest ogromną szansą na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i poznanie innych innowacyjnych rozwiązań z województwa mazowieckiego.

Innowacyjna Firma

Kategoria konkursowa skierowana do mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa mazowieckiego, które po 1 stycznia 2019 r. wprowadziły do codziennej praktyki innowacyjny produkt, usługę lub technologię.

Innowacyjny Naukowiec

Kategoria konkursowa skierowana do osób z zakończonym przewodem doktorskim lub tytułem doktora, uzyskanym po 1 stycznia 2018 r., których praca doktorska została przygotowana lub obroniona w jednostkach naukowych posiadających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, a jej przedmiotem są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia.

 

 

 

Udział w konkursie jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wygodnej formie online:

Więcej o konkursie na stronie internetowej