HONGKONG bramą na rynek chiński – nowe otwarcie

W dniu 24 listopada 2022 roku w siedzibie Agencji Rozwoju Mazowsza przy ul. Świętojerskiej 9 w Warszawie odbędzie się seminarium pt. „HONGKONG bramą na rynek chiński – nowe otwarcie”.

Tematem seminarium będą nowe możliwości współpracy za pośrednictwem Hongkongu z firmami z Chin kontynentalnych, w szczególności rejonu Greater Bay Area (9 miast w prowincji Guangdong, Hongkong i Makau – łącznie 86 mln mieszkańców). Na spotkanie zapraszamy eksporterów, którzy dopiero planują ekspansję na rynki azjatyckie lub pierwsze kroki mają już za sobą, a także wszystkie osoby, które są zainteresowane handlem z Chinami oraz usługami związanymi z eksportem i logistyką.

Podczas seminarium omówione zostaną następujące tematy:

• potencjał gospodarczy regionu,
  • nowe technologie w promocji i handlu,
  • platforma EXHIBITION+,
  • aktualne przepisy, trendy i praktyczne rozwiązania dotyczące eksportu żywności do Chin,
  • warianty transportu z/ do Chin drogą morską, lotniczą i lądową.

Na koniec zrelacjonowana zostanie odbywająca się równolegle w Hongkongu konferencja Asian Logistics, Maritime and Aviation (dla chętnych pełna transmisja z Shippers Forum, gdzie wiodący operatorzy platform zakupowych dyskutować będą na temat realizacji zamówień ecommerce w Azji).

W międzyczasie zapraszamy na networking i indywidualne konsultacje z
ekspertami.

Szczegóły i agenda

Rejestracja

Firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do dnia 21 listopada 2022 r. do godziny 10:00

Seminarium jest bezpłatne.

Organizatorzy: Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Hong Kong Trade Development Council.

Sprawdź lokalizację na mapie

map-oracle@1.0.0/js/MapOracleMap.es as MapOracleMap