null

Wyprzedaż garażowa na Bazarze Różyckiego 7.08.2022 r.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Plakat informujący o wyprzedaży garażowej na Bazarze Różyckiego siódmego sierpnia 2022 roku w godzinach od 11 do 17.
Autor: m.st. Warszawa

Takiego ruchu na Bazarze Różyckiego nie było od zarania dziejów.

7 sierpnia 2022 r. odbyła się pierwsza z czterech zaplanowanych wyprzedaży garażowych organizowanych przez Zarząd Praskich Terenów Publicznych m.st. Warszawy we współpracy z CZA_CZA_Kawa&Matcha

Około setki wystawców, wszystkie udostępnione pawilony zajęte i cała masa kupujących to chyba najlepsze oznaki tego, że wszystko udało się zgodnie z planem.

Zdajemy sobie sprawę, że takie wydarzenie dawało szanse do miłego spędzenia czasu dla mieszkańców oraz ich integracji. Dla nas jednak równie ważne było pokazanie tego terenu jako miejsca handlu. Nie tylko od okazjonalnie, czy weekendowo, ale też na co dzień.

W związku z tym mamy świetną wiadomość. Następna edycja wyprzedaży garażowej na Bazarze Różyckiego już 4 września br.

Karty rejestracyjne można będzie składać już od 17 sierpnia 2022 roku i przyjmowane będą do 2 września do godziny 12.00.

Prosimy nie zwlekać, decydować będzie kolejność zgłoszeń. A patrząc na doświadczenia poprzedniej garażówki najlepsze miejsca rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

Informujemy także, że istnieje możliwość wydzierżawienia fragmentu gruntu na „Różyku” w celu świadczenia komercyjnych usług (np. gastronomicznych) podczas garażówki. W tym celu prosimy o indywidualny kontakt z Zarządem Praskich Terenów Publicznych.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej oraz pod nr telefonu: (22) 277 46 00.

Ludzie przy zielonych pawilonach Bazaru Różyckiego. Po lewej stronie widać wysoką trawę. W tle praskie kamienice.
Zobacz galerię (8 zdjęć)
Osoby, które sprzedają ubrania, książki, artykuły gospodarstwa domowego na swoich stoiskach. Kupujący oglądają sprzedawane przedmioty. W tle dachy starych budek Bazaru Różyckiego i praskie kamienice.
Ludzie chodzący między zielonymi pawilonami Bazaru Różyckiego. Po prawej stronie widać drewniane stare budki Bazaru. W tle praskie kamienice.
Ludzie odwiedzający Bazar Różyckiego. Po prawej stronie widać dziecko na huśtawce. W oddali zielone pawilony Bazaru. Po lewej stronie czerwony ceglany mur. W tle budynki mieszkalne.
przedmioty sprzedawane podczas wyprzedaży garażowej. Widoczne są rozłożone na ziemi radio i telefony w stylu retro, lampa na biurko, zabawki
przedmioty sprzedawane podczas wyprzedaży garażowej z pawilonu bazarowego. Widoczne są rozłożone na ziemi książki i buty.
stoisko uczestnika wyprzedaży. Widoczne są rozłożone na ziemi klasery, lampa na biurko, piłki do gry, torba, książki, zabawki.
grupa ludzi między zielony pawilonami Bazaru Różyckiego. Oglądają przedmioty sprzedawane na wyprzedaży garażowej: ubrania i obrazy.