null

Dotacje na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie m.st. Warszawy

Drukuj otwiera się w nowej karcie
06.05.2022 11:00 - 06.05.2022 12:00
Biznesmen ubrany w garnitur, z kalulatorem w ręku układający kolumny z monet na białym stole. Na grafice widoczne są jedynie ręce przedsiębiorcy, monety i w drugim planie - kalkulator, notes i długopis

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Warszawie serdecznie zaprasza na bezpłatne webinarium „Dotacje na założenie firmy dla osób poniżej 30 roku życia na terenie m.st. Warszawy”.

Co?

Celem spotkania informacyjnego jest zapoznanie uczestników z możliwością wzięcia udziału w projekcie współfinansowanym z Programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Dla kogo?

Webinarium skierowane jest do osób młodych, do 29 roku życia, pozostających bez zatrudnienia, zamieszkałych w Warszawie oraz wszystkich zainteresowanych przedmiotową tematyką.

Kiedy?

Webinarium odbędzie się 6 maja 2022 r., 11:00-12:00. Zostanie przeprowadzone na platformie internetowej MS Teams.

Zapisy

Rejestracja na webinarium odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

W przypadku nie otrzymania wiadomości z potwierdzeniem rejestracji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 22 542 27 11, 22 542 20 38. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia, tj. 27 kwietnia 2022 r.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.