null

Chat GPT, Midjourney i narzędzia AI - praktyczny przewodnik (webinar)

Drukuj otwiera się w nowej karcie
 Drobni ludzie biznesu z urządzeniami cyfrowymi w wielkim świecie surfowania po internecie. Jasna, wibrująca, fioletowa ilustracja na białym tle.

O generatorach tekstowych i graficznych w służbie przedsiębiorcy opowie ekspert ds. innowacji w biznesie.

Kiedy?

5 grudnia 2023, godz.11:30-13:00

Gdzie?

Online

Wydarzenie:

Narzędzia oparte o sztuczną inteligencję (AI) to aktualnie jeden z najgorętszych tematów z zakresu technologii - nie bez powodu! Pozwalają w łatwy i szybki sposób stworzyć niesamowite rzeczy.

Chat GPT i inne generatory tekstowe umożliwiają sprawne i bezwysiłkowe pisanie tekstów, które zarówno w zakresie treści jak i formy prezentują bardzo wysoki poziom. Midjourney, Dale-e oraz inne generatory graficzne pozwalają kreować imponujące zdjęcia, grafiki i wizualizacje. Dzięki narzędziom AI możesz uwolnić swój potencjał twórczy i robić wielkie rzeczy. Ale też możesz ich użyć w bardziej przyziemny sposób np. usprawniając swoją codzienną pracę.

W trakcie szkolenia pokażę Ci jak wykorzystywać narzędzia AI. Poznasz przydatne produkty i dowiesz się jak z nimi pracować. Porozmawiamy o tym jak pisać efektywne komendy (tgz. “prompts”), które są podstawą do użycia AI. Na koniec “na żywo” zaprezentuję Ci możliwości Chat’u GPT (generatora tekstowego) i Midjourney (generatora graficznego).

To wiedza, która zarówno jest praktyczna jak i po prostu bardzo ciekawa. Zapraszam!

Zapisz się!

Prowadzący: Jan Rudziński

Przedsiębiorca zajmujący się innowacjami. Specjalizuje się w zakresie budowy startupów oraz rozwoju biznesu za pomocą nowych produktów i technologii. Jan pomagał rozwijać innowacje zarówno globalnym korporacjom jak i małym lokalnym firmom. Prowadzony przez niego  startup, pozyskał inwestycję Venture Capital. Od ponad 10 lat realizuje szkolenia i warsztaty m.in. dla największych polskich i globalnych korporacji.

Obecnie skupia się na rozwijaniu dwóch przedsięwzięć:

  • Firmy doradczej GrowGo - www.growgo.tech
  • Software House’u specjalizującego się w szybkiej budowie innowacyjnych produktów CodeNo - www.codeno.tech/#pl

ZAPISY