null

Bezpłatny kurs e-learningowy „STEAM w rozwijaniu kompetencji przyszłości”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
31.05.2022 08:00 - 31.05.2022 23:59
Dzieci w szkole siedzące w ławkach podczas lekcji. Niektóre mają uniesione ręce w górę do odpowiedzi. Za dziećmi na końcu klasy widnieje regał z globusami stojącymi na półce

Bielański Integrator Przedsiębiorczych zaprasza na bezpłatne szkolenie!

W dniu 15 grudnia 2020 r. odbyła się konferencja online pt. „STEAM – kształcenie kompetencji przyszłości” organizowana przez Bielański Integrator Przedsiębiorczych.

Celem konferencji było zaprezentowanie trendów w kształceniu kompetencji przyszłości w  Polsce i na świecie oraz przedstawienie wiodących projektów STEAM realizowanych w Polsce takich jak STEAM Lab, mobilne pracownie STEAM, projekty zajęć dydaktycznych w modelu STEAM realizowanych w polskich szkołach. Specjalnie na potrzeby działań STEAM-owych prowadzonym w dzielnicy Bielany stworzony został także autorski kurs online dotyczący wykorzystania metodologii STEAM i technologii cyfrowych w rozwijaniu kompetencji przyszłości, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorczości.

Zapraszamy wszystkich nauczycieli, dyrektorów szkół, edukatorów zainteresowanych skutecznym rozwojem kompetencji przyszłości oraz wdrażaniem innowacyjnych projektów dydaktycznych do skorzystania z otwartego, bezpłatnego kursu online umieszczonego na platformie Moodle.

Kurs składa się z 5 modułów wraz z pytaniami a na platformie udostępnione są także materiały w postaci nagrań prezentacji, wykładów, fragmentów lekcji i warsztatów, dokumentów, polecanych lektur i linków.

Link do kursu: http://integrator.naszebielany.pl/steam/

UWAGA - Po kliknięciu w link należy kliknąć w przycisk „utwórz nowe konto”, uzupełnić wszystkie wymagane pola i wtedy będzie mieć Państwo dostęp do kursu na swój własny, przez siebie stworzony login i hasło.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności prosimy o kontakt.