null

#Open_Smolna: „Ochrona marki, designu i nowych technologii w biznesie”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promocyjna szkoleń dla osób przedsiębiorczych pn. "#Open_Smolna". Niebieska grafika z białymi literami, na środku grafiki w formie trapezu ograniczonego liniami widnieje zdjęcie z uśmiechniętymi ludźmi w biało-zielonej przestrzeni co-workingowej w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką ochrony prawnej swojego pomysłu biznesowego na bezpłatne szkolenie on-line!

Każdy przedsiębiorca, czy to już doświadczony w branży czy też start-up nieprzerwanie dąży do budowania swojego wizerunku oraz generowania zysków. Bierze pod uwagę mierniki finansowe, bada swoją pozycję na rynku pośród konkurencji i stara się czymś wyróżnić.

Coraz większa liczba przedsiębiorców inwestuje w rozpoznawalność i budowę marki poprzez identyfikację wizualną i oznaczenia – znaki towarowe. Inni bazują na indywidulanej i zaskakującej formie swoich produktów – wzornictwo przemysłowe, jeszcze inni tworzą lub inwestują w tworzenie nowych unikalnych technologii sprzyjających ciągłemu rozwojowi ludzkości.

Jeżeli i Ty chcesz dowiedzieć się jak ochronić swój wizerunek i markę w biznesie, jak nie martwić się kopiowaniem swojego designu lub jak wprowadzić na rynek i zarabiać na nowej, opatentowanej technologii spotkaj się z nami w dniu 25 maja w CP Smolna. Podczas tego spotkania dowiesz się jak chronić markę, design i wynalazki we współczesnym biznesie. Jak możesz ochronić się przed naśladowcami, kopiowaniem i kradzieżą Twoich pomysłów. Znajdziesz podpowiedź jak promować swój produkt lub nową technologię bez obaw i dobrze na tym zarabiać.

Kiedy?

25 maj 2023r., godz. 10:00-12:00

Gdzie?

Platforma on-line Webex

Co?

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się:

  • Czym jest własność intelektualna i jak ją zidentyfikować prowadząc swój biznes?
  • Formalne i nieformalne sposoby ochrony własności intelektualnej w firmie.
  • Jak stać się rozpoznawalnym w swojej branży dzięki znakom towarowym?
  • W jaki sposób chronić swoje pomysły na design i nie być kopiowanym?
  • Jak skutecznie wdrażać na rynek nowe technologie bez obawy przed ich kradzieżą lub naśladownictwem?

Zapisy

- Pod numerem telefonu: (22) 443 02 47, (22) 443 22 17, lub (22) 443 07 56

lub:

- Pod adresem mailowym: jkrzyzanowski@um.warszawa.pl 

Prowadzący szkolenie

Urząd Patentowy RP

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.