null

#Open_Smolna: „Formy pomocy udzielanej przez ZUS w przypadku trudności w opłacaniu składek”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Grafika promocyjna szkoleń dla osób przedsiębiorczych pn. "#Open_Smolna". Niebieska grafika z białymi literami, na środku grafiki w formie trapezu ograniczonego liniami widnieje zdjęcie z uśmiechniętymi ludźmi w biało-zielonej przestrzeni co-workingowej w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością na bezpłatne szkolenie z cyklu #Open_Smolna! Tym razem poruszymy tematykę związaną z ZUS!

Co?

Podczas szkolenia omówione zostaną rodzaje ulg udzielanych przez Zakład, takie jak odroczenie terminu płatności składek oraz rozłożenie zadłużenia na raty. Istotnym elementem szkolenia będzie wyjaśnienie, na czym polega rozłożenie zadłużenia na raty lub odroczenie terminu płatności składek, kto może ubiegać się o wskazane ulgi, jakie należności mogą podlegać rozłożeniu na raty bądź odroczeniu, jakie warunki muszą być spełnione by dana ulga mogła zostać udzielona, a także, co wynika z zawarcia umowy ratalnej lub umowy o odroczeniu terminu płatności składek.

Kiedy?

25 października 2023r., godz. 10:00-12:00

Gdzie?

Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4

Dla kogo?

Dla wszystkich przedsiębiorców/osób zainteresowanych założeniem firmy

Zapisy

- Pod numerem telefonu: (22) 443 02 47, (22) 443 22 17, (22) 443 07 56

lub:

- Pod adresem mailowym: jkrzyzanowski@um.warszawa.pl 

Prowadzący szkolenie

ZUS

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.