null

#Open_Smolna: "Budowanie wizerunku przedsiębiorstwa za pomocą własności intelektualnej"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
15.12.2023 11:00 - 15.12.2023 12:00
Grafika promocyjna szkoleń dla osób przedsiębiorczych pn. "#Open_Smolna". Niebieska grafika z białymi literami, na środku grafiki w formie trapezu ograniczonego liniami widnieje zdjęcie z uśmiechniętymi ludźmi w biało-zielonej przestrzeni co-workingowej w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Szkolenie on-line, podczas którego dowiesz się jak chronić markę, design i wynalazki we współczesnym biznesie. Jak możesz ochronić się przed naśladowcami, kopiowaniem i kradzieżą Twoich pomysłów. Znajdziesz podpowiedź jak promować swój produkt lub nową technologię bez obaw i dobrze na tym zarabiać!

Co?

Każdy przedsiębiorca, czy to już doświadczony w branży czy też start-up nieprzerwanie dąży do budowania swojego wizerunku oraz generowania zysków. Bierze pod uwagę mierniki finansowe, bada swoją pozycję na rynku pośród konkurencji i stara się czymś wyróżnić.

Coraz większa liczba przedsiębiorców inwestuje w rozpoznawalność i budowę marki poprzez identyfikację wizualną i oznaczenia – znaki towarowe. Inni bazują na indywidulanej i zaskakującej formie swoich produktów – wzornictwo przemysłowe, jeszcze inni tworzą lub inwestują w tworzenie nowych unikalnych technologii sprzyjających ciągłemu rozwojowi ludzkości.

Jeżeli i Ty chcesz dowiedzieć się jak zidentyfikować własność intelektualną w swoim przedsiębiorstwie, ochronić swój wizerunek i markę w biznesie, jak nie martwić się kopiowaniem swojego designu lub jak wprowadzić na rynek i zarabiać na nowej, opatentowanej technologii spotkaj się z nami on-line!

Kiedy?

15 grudnia 2023r., godz. 11:00-12:00

Gdzie?

Online na platformie Webex

Dla kogo?

Dla wszystkich przedsiębiorców/osób zainteresowanych założeniem firmy

Zapisy

- Pod numerem telefonu: (22) 443 02 47, (22) 443 22 17, (22) 443 07 56

lub:

- Pod adresem mailowym: jkrzyzanowski@um.warszawa.pl 

Prowadzący szkolenie

Urząd Patentowy RP

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Link do szkolenia zostanie wysłany wszystkim zarejestrowanym osobom dzień przed szkoleniem.

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.