null

#Net_Smolna2023 ,,Asertywność w komunikacji''

Drukuj otwiera się w nowej karcie
08.12.2023 09:30 - 08.12.2023 15:30
Plakat promujący wydarzenie Net Smolna. Uśmiechnięta kobieta w czarnej bluzce i kolczykach. Kolory odcienie niebieskiego i fioletu.

Zapraszamy przedsiębiorcze kobiety na kolejne bezpłatne spotkanie sieciujące i warsztat w ramach projektu #Net_Smolna2023

Kiedy?

8 grudnia 2023, godz.9:30-15:30

Gdzie?

Centrum Przedsiębiorczości Smolna

ul. Smolna 4, sala konferencyjna na parterze

Dla kogo?

Jesteś z Warszawy i okolic? Weź udział w bezpłatnych spotkaniach dla przedsiębiorczych kobiet!

Program #Net_Smolna2023 to cykl spotkań warsztatowo – networkingowych.

Zapisy na wydarzenie

Na spotkaniu uczestniczki poznają tajniki asertywności jako nie tylko sztuki odmawiania, ale przede wszystkim  umiejętności dbania o własne potrzeby, emocje, wyrażanie swojego zdania i stawiania adekwatnych granic.
 
 
Spotkanie poprowadzi Anna Radzikowska Executive & Leadership Coach i Mentor z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym i biznesowym. Jest konsultantką programową i wykładowczynią Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej. Wspiera osoby stojące przed trudnymi decyzjami zawodowymi, w tym w planowaniu radykalnych zmian w karierze oraz w rozwoju kompetencji przywódczych. Wierzy, że biznesy tworzone z pasją i w poczuciu misji zmieniają świat na lepsze. Anna posiada dyplom MBA Oxford Brookes University. Jest akredytowanym coachem i mistrzem NLP. Posiada dyplom the Practitioner Coach Diploma i the Executive & Corporate Coach Certificate Międzynarodowego Instytutu Coachingu i Mentoringu (IIC&M) oraz the NLP Master Practitioner Certificate w Academy of Modern Applied Psychology.