null

„Mistrzyni wystąpień publicznych - jak porywać tłumy?”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
07.12.2023 18:00 - 07.12.2023 20:00
Na białym tle żółta kropka z czarnymi napisami

UrsynLab zaprasza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu "Inspiracja+Networking". O tym, jak przygotować się do wystąpień publicznych opowie trenerka biznesu.

Kiedy?

7 grudnia 2023, godz.18:00-20:00

Gdzie?

UrsynLab – Przedsiębiorczy Ursynów, Al. Komisji Edukacji Narodowej 60

O wydarzeniu:

W swoim wystąpieniu i części warsztatowej,  prowadząca omówi następujące zagadnienia:

  • Jak się przełamać i zacząć mówić?
  • Jak przygotować się do wystąpienia?
  • Jak skonstruować dobre wystąpienie?
  • Jak utrzymać magiczne flow?
  • Jakie korzyści płyną z występowania przed publicznością?

O prowadzącej spotkanie:

Joanna Burnos - przedsiębiorczyni, mówczyni, trenerka. Specjalistka w zakresie przywództwa, różnorodności i inkluzywności. Założycielka LEADERIS Institute. Doświadczenie zawodowe zdobywała także w międzynarodowej korporacji finansowej oraz firmie konsultingowej. Wykładowczyni Akademii Finansów i Biznesu Vistula, inicjatorka i autorka MBA Women in Leadership. Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego, Europejskiej Akademii Dyplomacji oraz European Women's Academy w Brukseli. Stypendystka Solvay Brussels School of Economics and Management przy Wolnym Uniwersytecie w Brukseli.

Członkini Towarzystwa Ekonomistów Polskich, Rady Doradczej The Alliance of Her, Women in International Security, a także Rady Programowej Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.Prelegentka i moderatorka licznych konferencji krajowych i zagranicznych oraz autorka artykułów z zakresu rozwoju osobistego, przywództwa kobiet i spraw międzynarodowych.

 

Zapisz się na to wydarzenie: https://app.evenea.pl/event/883300-15/